Ktorý otočný športový kočík v čiernej farbe má masívnejšiu konštrukciu?

Zodpovedané
9. mar 2022

Ahoj,

chcem vymeniť našu trojkombináciu za športový kočík. Momentálne má syn rok aj 4 mesiace.

Moje požiadavky:

  • otočný športový kočík,
  • skladný,
  • nie úplne malý,
  • nech má trochu masívnejšiu konštrukciu,
  • vhodný aj na zlé chodníky,
  • nech hneď nevŕzga,
  • aby sa neskôr dala dokúpiť vanička aj vajíčko - nie však typu, že športový ostáva a tam sa pripne vanička,
  • nech neskôr viem spraviť trojkombináciu,
  • okolo 200 eur,
  • čierna farba.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

ako prvý ma hneď napadol Joie Versatrax, ktorý spĺňa všetky Tvoje požiadavky. Joie Versatrax je obojsmerný, dostatočne priestranný a je možné z neho urobiť trojkombináciu. Hlbokú vaničku má mimochodom extra priestrannú. S terénom si poradí dobre vďaka tlmiču nárazov a kolesám plnenými penou. Ľahko a ľahko sa s ním manipuluje, navyše aj skladanie zvládneš jednou rukou do kompaktných rozmerov. Ďalej má priestranný nákupný košík s vreckom na drobnosti a samozrejmosťou je polohovanie chrbta aj nôh, až do úplného ľahu.

Ďalším variantom môže byť Baby Jogger City Premier, ktorý tiež spĺňa všetko. A to vrátane možnosti pripojenia hlbokej vaničky aj vajíčka. Sedenie má síce korýtkové, ale je ešte viac priestrannejšie.

O niečo viac by som Ti odporučila Baby Jogger City Premier, pretože je viac robustný, priestrannejší a má väčšie kolesá. Tie sú do terénu lepšie. Ale ani jeden kočík nebude zlou voľbou.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia