Ktorý priestranný golfový kočík je vhodný na dovolenku pre ročné dieťa?

Zodpovedané
29. jún 2022

Ahoj,

hľadám golfový kočík. Musí byť ideálny na dovolenku lietadlom pre ročné dieťa, ktoré ešte spáva v kočíku počas prechádzky. Kočík musí byť priestranný, musí sa dať do úplného ľahu a s čo najdlhšou strieškou.

Aký mi vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ako prvý odporúčam dizajnový Elodie Details Mondo, ktorý má na svoj typ jednu z najdlhších striešok. Nevýhodou je chýbajúce vetracie okienko a vyššia obstarávacia cena. Nebála by som sa však bazárovej kúpy.

Ďalej odporúčam Babystyle Hybrid Ezy Fold, ktorý sa dá zakúpiť teraz za výhodnú cenu a oceníš u neho automatické skladanie.

A do tretice Inglesina Quid2, ktorý má tiež priestranné sedenie a dlhú striešku.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia