Ktorý samostatný športový kočík je otočný v obidvoch smeroch a je vhodný na každodenné použitie?

Zodpovedané
24. jan 2023

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na otázku:
https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Hauck sme vyskúšali a synček sa hlavičkou dotýkal pri sedení striešky. To mu nebolo príjemné. Má 17 mesiacov, 88 cm a 12 kg. Kočík Nuna je po zložení veľký.

Venicci tinum 2.0 sa dá kúpiť len ako dvojkombinácia + tento model je vraj kazový. Easywalker sme ešte neskúšali.

Ktorý športový kočík je vhodný pre nás?

Parametre ostávajú tie, ktoré som zadala v pôvodnej otázke. Jedine mením rozpočet na neobmedzený. A ešte dopĺňam: otočný v obidvoch smeroch a na každodenné použitie.

Musí naozaj zaberať málo miesta a ľahko sa skladať. Dôležité je, aby nebol súčasť dvoj - trojkombinácie. Musí byť samostatný.

Ďakujem

Ahoj,

ostávam pri názore, že by si mala zvážiť kúpu cestovného a športového kočíka Easywalker Jackey XL, ktorý bol vyvinutý ako XL verzia bratského modelu Easywalker Jackey pre Vás vysokých rodičov.

Bohužiaľ, niekedy je tu iba možnosť ustúpiť a kúpiť kočík v dvojkombinácií. V poslednej dobe výrobcovia uvádzajú na trh kočíky, ktoré sú dostupné iba v dvojkombinácií.

Kočíkov pre vysokých rodičov je na trhu veľmi málo. Pripínam Ti pre inšpiráciu otázku, ktorú som nedávno v poradni zodpovedala. Nájdeš v nej ďalšie modely vhodné pre vyšších rodičov:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally