Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý športiak z kombinácie vydrží najdlhšie? Dizajn a priestranný otočný športiak sú dôležité

Zodpovedané
13. aug 2020

Ahojky.

Rada by som sa ťa spýtala, aký kombinovaný kocik si kúpiť, ktorého športovú nadstavbu by sme využili čo najdlhšie? Aby sme neboli nútení skoro predávať kombinovaný kočík, pretože mne napríklad pri dcérke vyhovovalo, keď bola otočená na mňa - a to veľa športových kočíkov neponúka, väčšinou iba tie z kombinácií... Na cene nezáleží.

Mne vychádza z toho asi najlepšie Cybex Priam, keďže jeho športová časť je celkom priestranná a aj celkom skladný a skladá sa spolu s konštrukciou - a zároveň je to veľká dizajnovka.

Alebo ešte Bugaboo Fox 2, ale ten až tak skladný nie je si myslím - keď sa poskladá s nasadenou športovou časťou, ale zase je ľahký.

Nepotrebujeme kočík do nejakeho extra terénu, skôr si zakladám na dizajne - a aby bol kočík vhodný aj pre vysokých 🙂

Ahoj!

Podľa toho, čo píšeš - čo možno najpriestrannejšia, otočná športová časť, mestské použitie, dôležitosť dizajnu - by som ti v skutočnosti tvoju voľbu 100% odobrila. Cybex Priam je vhodný presne na toto, a tak bude fakt super voľbou.

Okrem neho, aspoň na inšpiráciu, spomeniem aj Mamas&Papas Armadillo Flip XT3 či Ocarro, a myslím si tiež, že Stokke Beat by tiež na také použitie bol veľmi vhodný, najmä v nejakej peknej špeciálnej edícii.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.