Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Stokke Beat

Popis

Stokke Beat je novým, mestským modelom značky z roku 2019. Je, na to čo dokáže, veľmi ľahký (iba 9,5 kg) a relatívne kompaktný. So šíkrou 53,5 cm zvládne každé mestské zákutie i uličky obchodov. Pre hladkú jazdu každým povrchom je naviac plne odpružený, a vybavený tiež topánky šetriacou kolískovou brzdou. Napriek viackrokovému skladaniu ho zvládneš aj jednou rukou.

Športové sedadlo je plne otočné, typicky pre značku pohodlné, a polohovateľné do úplného ľahu v chrbtovej i nožičkovej časti taktiež jednoručne. Výhodnou je aj predĺžiteľná UV strieška či obrovský nákupný košík s nosnosťou až 10 kg. Vysokou 22kg nosnosťou sa pýši aj sedacia časť. Dá sa používať aj pre nesediace bábätká, no pre najmenších si môžeš zaobstarať aj plnohodnotnú hlbokú vaničku (taktiež s predlžoivacou strieškou) či adaptéry k známym autosedačkám s koncovkou Maxi-Cosi. Ku kočíku automaticky získaš pláštenku a UV moskytiéru, no k dokúpeniu je dostupné množstvo voliteľného príslušenstva vrátane držiaka na nápoje.

Parametre

Značka
Stokke
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
9,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
115 × 53,5 × 97
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
69,5 × 53,5 × 34
Pôvod značky
Nórsko
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Dobry den, kde by sa Stokke Beat dal nazivo vyskusat (mimo BA, skor stred Slovenska)? A viem, ze ma Maxi-Cosi adaptery na vajicko, ale znamena to, ze sa da pripnut aj Cybex Cloud Z? Dakujem!
Dobrý deň, začnem od konca ;-) Áno, na adaptéry typu Maxi-Cosi sa dajú pripevniť aj autosedačky Cybex, a teda aj Cloud Z. Jedná sa o pomerne ťažkú autosedačku, preto je možno dobré vyskúšať ťažisko s ňou niekde na predajni - ak sa Beat podarí nájsť aj naživo. To je vlastne druhá časť otázky - kde ho vidieť naživo. Žiaľ, na predajniach je aj v samotnej Bratislave pomerne ťažko nájditeľný, a ťažko povedať, kde v strede Slovenska... Ja osobne by som obvolala všetky obchody, čo držia značku Stokke - ak vôbec také niekde v okolí máte - či by sa tam nachádzal... Ale asi budeš skôr nútená až tú Bratislavu alebo Košice riešiť - a aj tam si treba určite vopred obvolať, či ho aktuálne vystavený majú.
Náhodou info - celková vnútorná dĺžka v polohe lahu? Ďakujem
Ahoj, presnú dĺžku nemám zmeranú, a výrobca ju neudáva. Celkovo ale ľudia spomínajú dlhú chrbtovú opierku, aj keď možno o čosi kratšiu opierku nožičiek. Určite privítam kohokoľvek, čo Beat doma má, aby mi poslal rozmer ❤️
Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať ohľadom tohto kočíka. Ja potrebujem kočík do mesta, ale nech zvládne aj nerovnosti na chodníkoch, keďže nemáme všetky chodníky dokonalé. Trailz sa mi zdá byť príliš mohutný, ale Xplory zas malinký. Preto sa mi zapáčil tento Beat. Zaujímala by ma hlboká vanička - do koľkých mesiacov sa tam dieťa v pohode zmestí? Hlbokú vaničku budeme používať hlavne v zime, preto je dôležité, aby sa dieťa vošlo aj s fusakom keď budeme mať 4-5 mesiacov. Ďakujem pekne.
Ahoj, presný rozmer Stokke Beat hlbokej vaničky nemám, ale je to priestranná vanička, a určite by som sa o priestor v nej nebála. Bude stačiť.