Používame cookies. Viac informácií tu. OK
Stokke Beat je novým, mestským modelom značky z roku 2019. Je, na to čo dokáže, veľmi ľahký (iba 9,5 kg) a relatívne kompaktný. So šíkrou 53,5 cm zvládne každé mestské zákutie i uličky obchodov. Pre hladkú jazdu každým povrchom je naviac plne odpružený, a vybavený tiež topánky šetriacou kolískovou brzdou. Napriek viackrokovému skladaniu ho zvládneš aj jednou rukou.

Športové sedadlo je plne otočné, typicky pre značku pohodlné, a polohovateľné do úplného ľahu v chrbtovej i nožičkovej časti taktiež jednoručne. Výhodnou je aj predĺžiteľná UV strieška či obrovský nákupný košík s nosnosťou až 10 kg. Vysokou 22kg nosnosťou sa pýši aj sedacia časť. Dá sa používať aj pre nesediace bábätká, no pre najmenších si môžeš zaobstarať aj plnohodnotnú hlbokú vaničku (taktiež s predlžoivacou strieškou) či adaptéry k známym autosedačkám s koncovkou Maxi-Cosi. Ku kočíku automaticky získaš pláštenku a UV moskytiéru, no k dokúpeniu je dostupné množstvo voliteľného príslušenstva vrátane držiaka na nápoje.

Parametre

Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
9,5
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
115 × 53,5 × 97
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
69,5 × 53,5 × 34
Pôvod značky
Nórsko
Materiál podvozku
hliník
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
22
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík

Otázky a odpovede

Už sa na Slovensku predáva? Ešte som nikde reálne fotky nevidela, iba reklamné. Veľmi sa mi páči, konečne s nekorýtkovým sedením. Chcela by som vedieť rozmery vaničky a športovej časti.
Ahoj! Predáva ho u nás napríklad Babymarket či Lulubee. Dodanie však výrobca kvôli vylepšovaniu modelu posunul na cca september. Vnútorné rozmery tak ešte nie sú k dispozícii - pridáme, akonáhle budú.