Ktorý športový kočík je aspoň trochu odpružený?

Zodpovedané
19. sep 2022

Ahoj,

hľadám aspoň trochu odpružený športový kočík. Teraz máme Britax B-Agile 4 Plus, ale je to s ním neskutočná makačka a v obchode ani nehovorím. Veľmi zle sa mi s ním manipuluje.

Vieš poradiť nejakú náhradu?

Cena do 400 eur, vek - 1 rok. Väčšinou budeme chodiť po dedine. Naša výška 170 - 180 cm, požiadavku na kolesa nemáme.

Ďakujem

Ahoj,

jednoznačne odporúčam športový kočík Nuna Tavo Next. Tento športový kočík hravo zvláda mesto, dedinu, lúku, poľnú cestu vďaka jeho nenafukovacím pneumatikám plneným penou. Má aj trojité odruženie všetkých štyroch kolies. Je priestranný aj pre väčšie dieťa. A najviac je jeho ventilačný systém. V lete oceníš sieťované sedadlo, ktoré získaš odobratím vnútornej vložky. Má veľkú XXL striešku, ktorá má zabudované náhľadové a ventilačné okienka. Skladanie je jednoručné. Rozmer po zložení pripomína stredný cestovný kufor. Je to skutočne kvalitný a vlasťnosťami nabitý model. Jediné mínus, že nemá možnosť pripojiť hlbokú vaničku. O iných nevýhodách neviem.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally