Ktorý športový kočík je ľahký, otočný v obidvoch smeroch a ľahko sa ovláda?

Zodpovedané
20. sep 2022

Ahoj,

hľadám dobrý športový kočík pre ročné dieťa.

Požiadavky:

  • ľahký,
  • otočný v obidvoch smeroch,
  • ľahko ovládateľný.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

je veľká škoda, že si neuviedla terén v akom sa budeš s kočíkom pohybovať a Tvoju výšku.

Veľmi často odporúčam otočný športový kočík Venicci Tinum 2.0. Jeho ľahká hliníková konštrukcia ho v súčasnosti radí medzi najľahšie a zároveň aj ľahko ovládateľné cestovné kočíky. Zloženie je možné jednou rukou. Po zložení je možné ho odniesť na pleci vďaka popruhu. Športové sedadlo má možnosť úplného ľahu a je dostatočne priestranné aj pre väčšie dieťa. Zodpovedá tomu aj jeho nosnosť športového sedadla, ktorá je 22 kg. Nevýhodou je, že ho kúpiš iba ako dvojkombináciu. No momentálne sa dá kúpiť za veľmi výhodnú cenu.

Podobným modelom je Easywalker Harvey3. Ten sa predáva ako samostatný športový kočík. Jeho cena sa vyrovná kúpe dvojkombinácie Tinum 2.

Ak však chceš kočík, ktorý je ešte spratnejší, ľahší a vhodný na cestovanie, tak si pozri Cybex Eezy S+².

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally