Ktorý športový kočík je lepší (rozdiely) - Joolz Aer alebo Easywalker Miley?

Zodpovedané
5. aug 2020

Dobrý deň,

vedeli by ste mi poradiť, ktorý kočík je lepší, alebo rozdiely medzi nimi? Joolz Aer alebo Easywalker Miley?

Ahoj,

Joolz Aer je v tomto prípade trochu drahší a trochu prepracovanejší model. Cenu navyšuje nielen tá základná suma, ale aj množstvo vecí, čo sa dopláca extra - opierka nôh, detské madlo a tak podobne.
Jazdne je to ale jeden skvelý kočík a aj priestorovo je veľmi super. Medzi negatíva, okrem ceny, určite patrí aj nie úplne do ľahu polohovateľná chrbtová opierka a aj strieška, čo nie je najdlhšia - ale to je bežné pre tento cestovateľský typ športových kočíkov s ultrakompaktným skladaním.

Joolz Aer

Easywalker Miley je úplná novinka, tak jazdne/kvalitatívne až tak odskúšaný ešte nie je.

Easywalker je ale jazdne aj kvalitatívne dosť dobrá značka, tak sa dá predpokladať, že zlý nebude. Výhodami, okrem nižšej ceny, jednoznačne bude aj polohovanie do ľahu a opierka na nohy či detské madlo (nechápem ale, prečo je potiahnuté penou), pláštenka v cene; na druhú stranu. strieška ani tu nebude XXL, a tiež sa dajú dokupovať rôzne cool doplnky (držiak na telefón znie super, a ten volant pre dieťa je skvelý nápad!). Tiež kolieska sú tu také menšie - nie, že by na Aer boli veľké, ale sú tam také širšie, tak mi prídu, že prejdú viac (ale znovu, EW robí jazdne fajn kočíky, takže ani u Miley to nebude katastrofa).

Easywalker Miley

Asi by som zvážila priority - oceníš ušetrené peniažky? Potrebuješ polohovanie do ľahu, ocenila by si detský volantík? Aké vlastne vyžaduješ doplnky a stoja ti za to? A rozhodovala sa na základe toho. Oba mi prídu ako dobré kočíky a fungovať budú. “Lepší” nie je ani jeden - možno jazda, prepracovanie (a možno aj dizajn, look) by som zhodnotila viac plusovo pre Joolz a naopak cenu, extra funkcie zasa u Easywalker-u.

Je na tvojich potrebách zhodnotiť, ktoré tebe sadnú “lepšie”. Chybu, myslím si, nespravíš ani s jedným.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli