Ktorý športový kočík je otočný a priestranný?

Zodpovedané
9. nov 2021

Ahoj,

hľadám vhodný športový kočík pre 11 mesačnú dcérku. Chcem, aby nehrkotal, bol otočný a čo najväčší. Dcérka je veľmi dlhá. Je kontaktná, nevydrží sa voziť tvárou dopredu. Chcem, aby vydržal do konca kočíkovacieho obdobia, teda cca do 95 cm. Nezáleží mi, či bude mať rovné alebo korýtkové sedenie. Dlhšia strieška by bola plusom. Jazdenie aj terénnejšie. Cena nie tá najvyššia.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

skús si pozrieť kočík Kinderkraft Everyday. Je spojením mestského a terénneho kočíka. Vďaka jeho rozsiahlemu systému odpruženia s nastaviteľnou tvrdosťou odpruženia umožní, aby sa inovatívny kočík prispôsobil akémukoľvek povrchu. Bezúdržbové kolesá s gélovou výplňou zaručujúce odolnosť proti prerazeniu. K tomu pridáva zvládnuteľnú váhu, hliníkovú konštrukciu, ktorú zložíš jednoručne na plocho aj s nasadeným sedadlom, UV ochranné vodeodolné textílie a jednoduchú obsluhu. Sedadlo športovej časti môžeš nasadiť v smere aj proti smeru jazdy. Je polohovateľné do úplného ľahu a vybavené rozšíriteľnou odvetrávanou strieškou s náhľadovým okienkom.

Kinderkraft Everyday

Pozri si aj Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3. Je to otočný športový kompaktný model. Prináša pohodlie pomocou citeľnejšieho, pohodlnejšieho odpruženia, mäkšieho a kvalitnejšieho sedáku s vložkou. Má striešku so spevneným šiltom.
Kočík zložíš jednou rukou na veľmi kompaktný rozmer bez ohľadu na to, kam sedadlo smeruje.

Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally