Ktorý športový kočík je otočný v obidvoch smeroch?

Zodpovedané
6. sep 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý bude otočný v obidvoch smeroch. Musí byť vhodný pre 11-mesačné dieťa, spratný, ľahko skladateľný bez potreby odklikania sedacej časti. Niekoľkokrát za deň ho potrebujem nakladať a vykladať z/do auta. Terén bude mesto/štrková cesta.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

pri tak častom nakladaní a vykladaní by som volila športový kočík Cybex Eezy S-Twist+². Má unikátnu schopnosť otáčania sedadla o 360 stupňov bez odňatia z konštrukcie. Robí sa to odistením poistky a točením priamo na podvozku. Je veľmi ľahký, štíhly a výborný aj do najužších uličiek obchodov. Priemer predných kolies má 17 cm a zadných 20 cm. Materiál kolies je tvrdená guma a spolu s pružinovým odpružením zvládnej aj občasný nerovný terén.

Nad iným modelom by som ani neuvažovala. Hlavne by som sa vyhla kočíkom s naklikávaním, pretože pri tak častom preklikávaní sa môže kočík rozhegať, rozkývať a rozhŕkať.

Poprípade by som volila neotočný model, ako je napríklad bratský model Cybex Eezy S+².

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally