Ktorý športový kočík je rýchlo rozložiteľný aj zložiteľný?

Zodpovedané
12. okt 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík. Chcem, aby spĺňal nasledovné požiadavky:

  • vhodný aj do terénu,
  • väčšie kolieska,
  • pohodlný,
  • skladny,
  • ľahko rýchlo rozložiteľný aj zložiteľný,
  • aby nezabral príliš veľa miesta v aute.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ak hľadáš niečo do skutočného terénu, tak si pozri model Baby Jogger Summit X3.

Ak je to moc a chceš niečo mestskejšie, tak si pozri Baby Jogger City Elite 2. Ak ešte niečo menšie a skladnejšie, tak Baby Jogger City Mini GT2.

Všetko sú to kočíky, ktoré majú na trhu najpriestrannejšie sedadlá a dajú sa kúpiť na našom trhu.

Ak niečo štvorkolesové, tak si pozri kočík Cavoe Axo Comfort alebo Cavoe Axo Style. Tie prejdú aj neronejším terénom. Poprípade niečo s veľkými kolesami ako je X-Lander X-Move.

Výhody trojkolky a štvorkolky sú rozdielne v stabilite a prejazde terénom. V teréne sa ľahšie manipuluje s trojkolesovým kočíkom, no stabilitu má o čosi lepšiu štvorkolesový kočík. Viac túto tému rozoberáme v našom MK videu:

Ak sa ti zdá môj výber príliš terénny, tak si pozri športové kočíky: Carrello Bravo Plus, Britax B-Motion 4 Plus alebo Muuvo Roox.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally