Ktorý športový kočík je širší, má dlhú striešku a je otočný?

Zodpovedané
11. okt 2022

Ahoj,

máme kočík Britax B-Motion 4 Plus, ktorý je super a pri staršej dcérke veľmi poslúžil. Vaničku sme dokúpili B-agile. Zdá sa mi, že dcérka je v ňom už "na doraz". A to ešte nie je zabalená vo fusaku.

Bude mať ešte len 3 mesiace a bojím sa toho, že bude musieť skôr do športového kočíka.

Ak by musela ísť skôr do športového kočíka, tak aký odporúčaš?

Do toho nášho ju nechcem dať, lebo nie je otočný a bola by ešte veľmi malinká.

Moje požiadavky:

  • mal by byť otočný,
  • trošku širší,
  • dlhá strieška,
  • úplný ľah,
  • ideálne nejaké odpruženie,
  • aby nebol veľmi tvrdý,
  • skladný do auta,
  • ľahší - musím ho vytiahnuť po schodoch,
  • cena maximálne do 250 eur,
  • kľudne aj bazárovka.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala, pre info Ti ju pripínam:

Či už sa rozhodneš pre Zopa Quest, Muuvo Slick, či Muuvo Trick, tak neurobíš zlé rozhodnutie ani pri jednom z nich.

Podobným modelom sú aj spomínané Cavoe Axo Comfort alebo s teleskopicky nastaviteľnou rodičovskou rukoväťou Cavoe Axo Style.

Prípadne si pozri aj model Zopa Move Cross, ktorý by Ti mohol tiež skvelo vyhovovať.

A ešte starší bazárový model Easywalker Harvey2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally