Ktorý športový kočík je vhodný do lietadla a použiteľný pre dieťa od troch mesiacov?

Zodpovedané
5. sep 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík vhodný na cestovanie (do lietadla). Chcem, aby v ňom bolo možné voziť dieťa od cca 3 mesiacov a možné dať ho aj do úplného ľahu.

Aký kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

určite by som odporučila kúpiť kočík, ktorého súčasťou je mäkká vložka. Tá, v prvom rade chráni jemný chrbát bábätka pred otrasmi. Poskytuje mu mäkkosť a zároveň správnu ergonomickú oporu, ktorá je pre správny vývoj chrbtice potrebná.

Takýmto modelom je napríklad cenovo dostupný kočík Cavoe Ideo. Je to ľahký cestovný a zároveň športový kočík, ktorý má priestranné sedadlo. Má dostatočne veľkú striešku. Plus má rozmer príručnej batožiny do lietadla. Zároveň je cenovo dostupný.

Podobným modelom je Concord Soul. Je to ľahký cestovný kočík, ktorého súčasťou je mäkká vyberateľná vložka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally