Ktorý športový kočík je vhodný pre bábätko a zároveň aj pre väčšie dieťatko?

Zodpovedané
10. máj 2021

Dobrý deň,

hľadám športový kočík, ktorý by bol vhodný pre bábätko a aby sa chrbtová opierka dala dať do úplného ľahu. Nosnosť by mal mať vyššiu ako 15 kg na príležitostný odvoz staršieho dieťatka - súrodenca.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

väčšina modelov kočíkov už zvyšuje svoju nosnosť na 22 kg. To znamená, že tých variant je tam naozaj veľa. Nepíšete, čo by bolo pre Vás prioritou, aby kočík spĺňal, poprípade cenu alebo prechodnosť terénnu.

V požiadavkách ktoré ste na kočík uviedli máme napríklad kočíky Moon, Britax, Babystyle Oyster.

Samozrejme závisí od konkrétnych modelov.

Napríklad Moon Style má športovú časť do úplného ľahu a nosnosť konštrukcie 22 kg.

Moon Style

S pozdravom
Kociky.sk