Ktorý športový kočík je vhodný pre vyšších rodičov a má vyššie umiestnenú rúčku?

Zodpovedané
31. okt 2022

Ahoj,

máme trojkombináciu Britax Go Next. Chcela som ho kvôli tomu, že sme vyšší. Ja mám 180 cm. Budem používať aj športovú verziu, nakoľko je super do terénu a je veľký. Avšak nie je úplne spratný a konštrukcia je aj dosť ťažká.

Chceli by sme kúpiť ešte jeden športový kočík, ktorý sa bude ľahko skladať, bude ľahší menší, iba na krátke presuny do mesta. Prípadne na dovolenku do lietadla. Rúčka by mala mať výšku ako náš Britax, nie nižšie. Občas kočíkuje aj môj otec, ktorý má 2 metre, takže v tomto kompromis robiť nechcem.

Cena je neobmedzená. Nerobí mi problém kúpiť aj bazárový kočík, keď je kvalitný.

Máme kúpiť športový, keď máme športovú časť na Britax?

Budem nám stačiť golfový?

Ďakujem

Ahoj,

ako prvý mi hneď napadol cestovný kočík Nuna TRVL. Vďaka nízkej váhe a unikátnemu skladaniu to je fantastický kočík pre všetkých vysokých rodičov, ktorí často cestujú so svojimi ratolesťami. Prémiová kvalita a materiály sú kombinované s priestranným sedením a praktickými funkciami. Všetko zbalené do nádherného designu. Výška fixnej rodičovskej rukoväte je 111 cm.

Podobným modelom je Anex Air-X. Jeho jediným mínusom je zadná os medzi kolesami, o ktorú môžu nohy občas zakopávať. Výška fixnej rodičovskej rukoväte je 111 cm ako pri TRVL.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally