Ktorý športový kočík má čo najdlhši ložnú plochu a ide do úplného ľahu?

Zodpovedané
31. máj 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík s čo najdlhšou ložnou plochou. Najlepšie by bolo, keby sa dal dať aj do úplného ľahu. Dhšia strieška by bola bonus, ale nie je podmienkou.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

nepíšeš v akom teréne sa budeš pohybovať. Napíšem viac tipov, nech sa Ti ľahšie trafím do vkusu 🙂.

Medzi najpriestrannejšie kočíky patrí určite Britax B-Motion 4 Plus. Jeho výroba je však už ukončená a zoženieš ho skôr len na bazároch.

Ďalej to je aj Baby Jogger City Mini GT2. Má striešku vo vyššej pozícii, takže je vhodný aj pre väčšie deti. Samozrejmosť je aj úplný ľah s polohovaním nôh, čo nebýva u trojkoliek zvykom.

Obidva majú gumové kolesá plnené penou a sú vhodné aj do ľahšieho terénu. Ak budú prevládať prechádzky v prírode, tak by som volila Baby Jogger City Mini GT2.

A môže to byť Baby Jogger City Mini2 4 alebo Mamas&Papas Armadillo. Obidva majú penové kolesá a sú to modely do mestského terénu.

Alebo Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade a Petite&Mars Street+ , ktoré majú už menšie rozmery ložnej plochy oproti predchádzajúcim modelom,. Stále sú však dostatočne priestranné. V základe majú penové kolesá, ale je možné k nim dokúpiť nafukovacie kolesá, vďaka ktorým budú mať oveľa lepšie jazdné vlastnosti.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia