Ktorý športový kočík má dlhú a širokú ložnú plochu?

Zodpovedané
11. sep 2023

Ahoj,

vždy, keď nájdem kočík, čo by mohol vyhovovať, tak nájdem aj zlé recenzie.

Máme Easygo Optimo Air, ale už je v ňom malý len tak tak.

Chcem kočík, ktorý bude mať naozaj dlhú ložnú plochu, ideálne aj širokú, aby sa do neho zmestil v zime spolu s fusakom. Stačí, aby prešiel poľnú cestu bez toho, aby sa rozsypal. Budem kupovať bazárový a chcem ho kúpiť lacno. Teda nie tie, ktoré stoja 800 eur.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ak už otočnosť nie je dôležitá, tak si pozri cenovo dostupný a obľúbený model Carrello Bravo Plus. Je ľahký, odolný a hlavne priestranný, takže Ti vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia.

Podobnými modelom je aj Petite&Mars Royal.

Zváž aj kočík Valco Baby Snap 4 vo verzii Sport s nafukovacími kolesami. Vďaka nim si hravo poradí s nerovnými cestami na dedine alebo ľahším terénom. No dodávam, že nemá žiadne odpruženie. Športové sedadlo je možné napolohovať do skoro úplného rovného ľahu a vďaka svojej priestrannosti vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. Fixná rukoväť bez možnosti polohovania je vhodná skôr pre nižších a stredne vysokých rodičov.

Lonex Sport je na pohľad robustný športový kočík. Vďaka svojim veľkým gélovým kolesám prejde aj náročnejšie povrchy v meste a aj na dedine. Je určený skôr pre nenáročných rodičov, ktorí ocenia dostupnú cenu a pekný dizajn.

A ešte spomeniem Lionelo Annet Tour, ktorého športové sedenie je možné napolohovať do úplne rovného ľahu a vďaka svojej priestrannosti vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia. Nastaviteľná otočná rukoväť je vhodná pre stredne vysokých až vyšších rodičov.

Na čo si dať pozor pred kúpou kočíka z bazára? - aj na túto tému sme natočili video, ktoré Ti sem pripínam.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally