Ktorý športový kočík má najdlhšiu plochu na ležanie?

Zodpovedané
24. mar 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre väčšie dieťa na spanie. Musí to byť kočík s najdlhšou plochou na ležanie. Nie trojkolesový.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

najpriestrannejší kočík je určite Britax B-Motion 4 Plus. Jeho výroba je však už ukončená a zoženieš ho skôr len na bazároch.

Ďalej to potom môže byť Baby Jogger City Mini2 4. Oproti Britaxu je navyše ľahší a kompaktnejší.

A medzi priestranné kočíky patrí aj Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade a Petite&Mars Street+ Oak 2021.

Najlepšou voľbou bude určite Britax B-Motion 4 Plus alebo Baby Jogger City Mini2 4. Britax je teda ťažší (11,5 kg), ale má veľmi dobré jazdné vlastnosti. Ak chceš skôr niečo kompatné a ľahšie na mestský terén, tak odporúčam Baby Jogger.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia