Ktorý športový kočík má otočné sedadlo?

Zodpovedané
4. aug 2021

Ahoj,

hľadám ľahký športový kočík, ktorý zvládne aj náročnejší terén. Najradšej by som bola, keby si môžem dieťatko otočiť smerom ku mne, aby som ho videla a keď povyrastie aj smerom odo mňa.

Ktorý kočík mi môžeš odporučiť?

Ďakujem za rady

Ahoj,

po zvážení tvojich kritérií mi tu neostalo veľa typov kočíkov, vhodných práve pre teba.

Začala by som teda pri Joolz Day+. Konštrukcia z hliníka je pre hladkú jazdu plne odpružená. Odľahčené bezúdržbové kolesá sú určené najmä do mesta. Pre jazdu v teréne je v ponuke náprava all-terrain s neotočnými prednými kolesami.

Joolz Day+

Potom si pozri ABC Design Viper 4, ktorý vďaka kolesám prejde aj náročnejší terén a zväčšené sedadlo môžeš otáčať a polohovať až do ľahu vrátane potiahnutej opierky nôh.

ABC Design Viper 4 Style

A poslednou voľbou, ktorú kukni je kočík s otočným madlom Zopa Move. Rám je mestský, ale pre hladšiu jazdu vybavený odpružením tlmiacim nárazy, ako aj zadnými väčšími kolesami. Všetky kolesá sú gumové. Výhodou je aj teleskopicky nastaviteľná rúčka.

Zopa Move

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally