Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorý športový kočík pre väčšie dieťa, aj do snehu - Concord Wanderer alebo Jane Crosswalk?

Zodpovedané
9. sep 2019

Ahoj,

chcem sa spytat, ktory kocik je lepsi - Concord Wanderer alebo Jane Crosswalk? Mame vsade rozbite chodniky a chceli by sme ho pouzivat aj do terenu. Maly je vacsie dieta - ma 3 mesiace a vanicka mu bude uz co chvilu mala.

Preferujem otocny sed a velku striesku... Potom aj velkost lozka - aby mu nebol zachvilu maly... a aby nehrkal, aby bol vhodny do zimy a do snehu.

Ahoj!

Výrobca je, sranda, rovnaký - španielska Jané Group. Každopádne, rovno strelím, že za mňa v tomto prípade vyhráva Wanderer (či novšia verzia Camino). Je totiž priestrannejší - širší, takže ak máte väčšie dieťa, kupovať
Wanderer | Crosswalk]], ktorý mi príde užší a kratší v sedacej časti, je podľa mňa zbytočné. Aj jazdne sú podobné, a dokonca majú rovnaké mínus - kratšiu striešku (ku Wandereru je clona) - toto sa dá riešiť a nie je zásadné.

Ešte navrhnem, ako alternatívu na inšpiráciu, aj Britax Go Big - do terénu ťažko nájdeš lepší, a je naviac aj fakt priestranný (akurát väčší po zložení, ale riešiteľné odňatím kolies), a potom aj ABC Design Salsa 4 Air.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.