Ktorý športový kočík zvládne terén bez toho, aby hrkotal a vydával zvuky?

Zodpovedané
10. máj 2021

Dobrý deň,

hľadáme športový kočík, ktorý okrem mesta a rozbitých chodníkov zvládne aj terén (štrk, trávu, lesnú cestu) bez toho, aby hrkotal a vydával rôzne zvuky.

Máme trojkombináciu Kinderkraft Veo a je to pomerne slušný kočík, ale nezvládol sneh a kolieska veľmi hrkotajú. Pozerala som na Cybex Balios S, ale tento asi veľmi terén nepotiahne, potom Mamas & Papas Ocarro a Bebetto Nico ESTILO.

Taktiež som pozerala na trojkolky, ale problém je v tom že sa nedajú otočiť v proti smere jazdy. Máme 5 mesačného chlapčeka a musím ho mať pod dohľadom. Kočík by nám mohol slúžiť po celý čas, kým synko ho už nebude potrebovať.

Aký kočík nám odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

v prípade, že sa pohybujete v teréne na bežnej báze pri výbere by som sa zamerala určite na nafukovacie kolesá a dobré odpruženie konštrukcie.

Všetky tri modely ktoré ste napísali sú skôr mestskejšie.

Terénnejšie modely kočíkov sú napríklad Cybex Talos, Britax Smile III .

Cybex Talos S 2in1

Britax Smile III

Toto sú modely ktoré majú dobre odpružené konštrukcie a zároveň nafukovacie kolesá.

Poprípade ABC Design Salsa 4, ale ten sa predáva minimálne ako dvojkombinácia.

ABC Design Salsa 4

S pozdravom
Kociky.sk