Ktorý spratný športiak má kolmejšie sedenie a dobrý prístup k úložnému košu?

Zodpovedané
10. nov 2023

Ahoj,

hľadám športový kočík pre 1,5-ročného syna až do konca kočíkovacieho obdobia. Mal by zvládnuť ľahší terén, mal by mať do 11 kg a byť spratný do kufra auta. To je veľmi dôležité. Podmienkou je aspoň trochu kolmejšie sedenie, dlhá strieška, dobrý prístup k úložnému košu. Teraz máme Joie Litetrax a sme spokojní. Vadí mi však šikmy sed, zlý prístup do koša. Keď sa predĺži strieška, tak je tam sieťka. Cenovo do 250 EUR na bazáre.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som nedávno odpovedala. Kolmý sed je síce veľmi populárny, no má ho veľmi málo kočíkov na trhu a nie je až taký podstatný:

Športový kočík s kolmým sedom je napríklad aj Lionelo Annet Tour.

Na čo si dať pozor pred kúpou kočíka z bazára? - aj na túto tému sme natočili video, ktoré Ti sem pripínam.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally