Ktorý terénny kočík má maximálnu šírku 63 cm?

Zodpovedané
4. okt 2022

Ahoj,

chcela by som poprosiť radu pri výbere kočíka. Synček má 18 mesiacov a hľadáme kočík do konca kočíkovacieho obdobia. Mám však asi trochu nereálne požiadavky.

Hľadám kočík viac do terénu (ideálne trojkolka s väčšími - nie nafukovacími kolesami). Hľadáme kočík, kde sa dajú polohovať aj nôžky. Problémom je však náš výťah. Maximálny rozmer kočíka musí byť šírka 63 cm a dĺžka 95 cm. Pri súčasnom kočíku, keď vstupujem do výťahu sklápam rúčku.

Vieš nám poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

kočík s maximálnou dĺžkou 95 cm na trhu nie je.

Nenafukovacie väčšie kolesá so šírkou do 63 cm a vhodnosť kočíka do terénu spĺňajú tieto modely:

Nenafukovacie väčšie kolesá, šírku maximálne 67 cm a vhodnosť kočíka do terénu spĺňajú tieto modely:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally