Ktorý TOP športový kočík má otočné sedadlo?

Zodpovedané
3. okt 2023

Ahoj,

ďakujem za odpoveď na moju otázku https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/kocikov...

Prečítala som si všetko o Tebou odporúčaných kočíkoch, ale ako veľkú nevýhodu vidím to, že na týchto kočíkoch nie je otočné sedadlo. Dcéru zatiaľ vozím len v protismere.

Je nejaký taký, ktorý má aj túto vlastnosť?

Kľudne mi môžeš poradiť kočík, ktorý sa už nevyrába a kúpila by som si ho z druhej ruky.

Ďakujem

Ahoj,

možno si prehliadla, no Kinderkraft Nea alebo Zopa Move Cross, ktoré som Ti pripla v rôznych odpovediach, sú otočné modely kočíkov. A zakúpiš ich aj do 300 eur, čo bol Tebou udaný cenový strop.

Ak však chceš niečo iné, tak bude potrebné pozerať po bazároch medzi kvalitnejšími kúskami. Napr. Cybex Talos S Lux 2020 či Cybex Balios S Lux 2020. No nie som si istá, či ich dokážeš zakúpiť v Tvojej obľúbenej ružovej farbe. Väčšina rodičov zakupuje kočík v neutrálnejších farbách.

Na čo si dať pozor pred kúpou kočíka z bazára? - aj na túto tému sme natočili video, ktoré Ti sem pripínam.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally