Ktorý žltý kočík je kompaktný s vajíčkom Cybex?

Zodpovedané
5. jan 2022

Ahoj,

hľadám žltý kočík kompaktný s vajíčkom Cybex. Musí sa zmestiť do menšieho auta a bude do vhodný aj do terénu. Cena do 700 eur.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

k tvojim priestorovým, cenovým, kompatibilným s vajíčkom Cybex, farebným a terénnym požiadavkám vyhovuje kočík Junama Diamond. Konštrukcia s bezúdržbovými kolesami je v zadnej časti dvojnásobne odpružená a zvládne nielen prechádzky mestom, ale aj horší dedinský terén. Priestrannú vaničku s polohovaním i plne polohovateľnú športovú časť na ňu vďaka klik systému jednoducho nasadíš v akomkoľvek smere. Ku kočíku patrí aj kompletná základná výbava - nánožník, pláštenka, moskytiéra, prebaľovacia taška, držiak na nápoje i mäkká vložka do sedadla.

Junama Diamond

Ďalším žltým kandidátom je Bebetto Flavio 2020.
Má modernejší šat, minimalistické línie. Nové farby a kvalita poťahových materiáloch priniesla cenovo dostupný, robustnejší odpružený model s bezúdržbovými Flexy kolesami, ktorý využiješ aj na nerovných povrchoch. Samozrejmosťou je aj dvojkombinácia priestrannej, aj keď jednoduchej hlbokej vaničky a priestranného, plne polohovateľného športového sedadla so základnými doplnkami v cene. Voliteľne k novému Flavio možno doplniť aj autosedačku značiek s koncovkou Maxi-Cosi. K dispozícii na dokúpenie sú polohovateľné adaptéry 3v1.

Bebetto Flavio

Žltý dizajnový kočík je aj Baby Design Bueno2. Je to kombinovaný kočík moderného minimalistického detailu s detailom výšivky. Ponúka ti všestranné využitie na rôznych terénoch, vysokú - až 22kg nosnosť, hlbokú vaničku s XXL strieškou a extra vreckom na nánožníku. Ide do pomerne hlbokého (aj keď nie úplného) ľahu, má polohovateľné plne otočné sedadlo a možnosť pripojenia autosedačky. Bonusom sú UV ochranné tkaniny, odpruženie všetkých bezúdržbových - gumových kolies, extra vrecká na vaničke i sedáku či skladanie aj s nasadeným sedadlom. Ku kombinačnému setu je tiež dodávané netypické množstvo príslušenstva. Okrem plášteniek a integrovaných moskytiér aj nánožníky, prebaľovacia taška, držiak na nápoje, obojstranná podložka a dokonca aj zimný fusak.

Baby Design Bueno2

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally