Kúpiť športiak Oyster Zero plus Oyster hlbokú vaničku pre januárové bábo? Je dostatočná i na zimu?

Zodpovedané
20. nov 2019

Ahoj,

chcem ťa veľmi pekne poprosiť o radu. Prečítala som veľa recenzií a názorov, a stále neviem, aký kočík nakoniec kúpiť. Preto budem veľmi rada za tvoj názor a radu 🙂 🙂 🙂

Momentálne som rozhodnutá pre športový kočík Oyster Zero, ale s tým, že si k nemu dokúpim na MK vaničku na prvých 6 mesiacov. Neviem ale, či je dostatočne kvalitná pre januárové bábätko, tu na poradni som čítala, že nemá dobrú striešku proti vetru, asi je to skôr varianta pre letné detičky... neviem ako "zlé" to s tou strieškou je, a či by sa to dalo vyriešiť napr dokúpením nejakej clony. Od narodenia budeme kvôli častým kontrolám malého dochádzať 2 hodiny autom do BA, takže by som potrebovala, aby sa dalo vajíčko /kúpime asi Cybex/ nahodiť aj na konštrukciu kočíka...

Proste, chcela by som to nejak šikovne, prakticky vyriešiť, prežiť s vaničkou prvého polroka, a potom si užívať super športový kočík /podľa recenzií/ čo najdlhšie a tým pádom neminúť zbytočné peniaze na hlboký kočík, ktorý použijem len pár mesiacov, a potom zase kupovať ďalší. Ale ak je tá vanička Oyster naozaj oničom, tak budem rada za akýkoľvek iný nápad 🙂

Najprv sa mi páčil Cybex priam na pre novorodeniatko, a potom kúpiť Oyster na leto, ale nechcem zbytočne vymýšlať, ak by sa to dalo lepšie vyriešiť s tou vaničkou od Oysteru.

Dúfam že som to zrozumiteľne napísala,
ďakujem 🙂

Ahoj,

podľa mňa rozmýšľaš správne, a verím, že si si vybrala dobre. Vanička je najmenej - zakryť, aj keby bola strieška otvorenejšia, je tam jednoduché - presne ako vravíš, clona by to vyriešila. A ich je na trhu neúrekom!

Veľa spraví aj fusak, ktorý dieťatko v nej ochráni predsa len najlepšie. Investícia napr. do Dooky či Diono clony + kvalitného fusaku typu Lodger ti absolútne postačí. Takže za mňa športový kočík Oyster Zero + hlboká vanička, áno môže byť.

Babystyle Oyster Zero

Druhou takou možnosťou, aj do zimy, by mohol byť Baby Jogger City Mini GT2.

Baby Jogger City Mini GT2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli