Ľahko skladateľný, skladný kombinovaný kočík - presúvame sa (často) mesto-dedina

Zodpovedané
22. máj 2020

Dobrý deň,

už týždne hľadám a potrebovala by som poradiť kočík, asi skôr kombinovaný, ktorý bude ľahší, a po poskladaní vojde do menšieho kufra auta. Budem totiž často cestovať z mesta do dediny a späť. Mal by zvládnuť aj nerovnosti a kamienky. Bábätko očakávame v septembri, a radšej by som kupovala kvalitnejší kočík z bazáru, tak do 600 eur cca.

Ďakujem krásne za pomoc 🙂

Ahoj,

vzhľadom na cenu a požiadavku na skladnosť plus nejaké tie nerovnosti, kamienky, by som v prvom rade odporučila, ak teda bazárový, niečo ako Baby Jogger City Versa GT, City Premier. Ďalej Jané Kendo, Emmaljunga NXT60 (ak nájdeš bazárový kúsok, topka kvalita a konštrukcia sama o sebe je super pevná no skladná).

Baby Jogger City Versa GT

Baby Jogger City Premier

Jané Kendo

Emmaljunga NXT60 Ergo

Z lacnejších nových Espiro Only a Joie Versatrax.

Espiro Only 2020

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli