Ľahký a spratný športový kočík aj do terénu, s možnosťou hlbokej vaničky

Zodpovedané
4. apr 2019

Ahoj,

potrebovala by som radu ohľadom kočíka. Potrebujem momentálne športový kočík, ktorý je odpružený, vhodný aj do terénu, celkom ľahký a spratný do auta, dá sa dať do úplného ľahu a má aj polohovanie nôh. Avšak potrebovala by som taký, na ktorý by som vedela časom dať aj vaničku.

Ďakujem za rady 🙂

Ahoj,

ak má byť ľahký a spratný, ale zároveň aj vhodný do terénu, nemáš až tak veľa možností. Buď by som kúpila Easywalker Mosey+, čo je podľa mňa veľmi dobrý model nižšej váhovej kategórie, no s veľkými odpruženými kolesami, alebo by som pozerala po niečom neotočnom, k čomu vaničku pripojiť možno.

Easywalker Mosey+

Z tých by som odporučila, ak teda aj do terénu, Britax B-Motion 3 Plus príp. v štvorkolesovej verzii B-Motion 4 Plus, Joie Mytrax Flex Signature, Valco Snap Sport Trend Tailormade s nafukovacími kolesami či Baby Jogger City Mini GT (príp. terénnejší City Elite).

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Joie Mytrax Flex

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

Baby Jogger City Mini GT

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli