Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Joie Mytrax Flex Signature

Kde kúpim použitý?

2 inzeráty v bazári
od 160 €

Popis

Joie Mytrax Flex z kolekcie Signature je vyššou verziou modelu Mytrax. Mytrax Flex je dostupný iba v elegantnej farbe Noir s lesklou čiernou konštrukciou, prešívanými štruktúrovanými textíliami, elegantnou hnedou koženkovou rukoväťou a pridanými reflexnými prvkami. Novinkou je aj vysoká nosnosť testovaná až na 25 kg. Terénne kolesá s penou plnenými pneumatikami sú ešte mäkšie odpružené (flex comfort ride) pre o 30 % hladšiu jazdu. Sú tak vhodné aj do zhoršeného terénu. Kočík dokážeš zložiť na kompaktný rozmer aj jednou rukou - zdvihnutím za úchyt na sedadle.

Striešku kočíka možno predĺžiť, predlžovací panel má po bokoch odvetrávacie sieťované časti. Neotočné sedadlo sa dá vďaka hlbokému ľahu využiť prakticky od narodenia. Bábätko môžeš tiež prevážať v pripojiteľnej hlbokej vaničke Ramble XL alebo autosedačke, adaptéry k nim sú súčasťou výbavy kočíka. Vaničku i autosedačku je potrebné dokúpiť samostatne. Sedadlo možno z konštrukcie úplné sňať a nadstavby nasadiť na nahú konštrukciu.

Parametre

Značka
Joie
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia
Hmotnosť (v kg)
12,3
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
99 × 59 × 99
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
82 × 59 × 40
Pôvod značky
Veľká Británia
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
25
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 36
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Otázky a odpovede

Dobrý, dá sa poťah oprať? Viem si nejako zabezpečiť "úplny sed?" Ďakujem
Ahoj, poťah sa dá oprať, aj keď program by som vybrala len ručné pranie. Úplný sed - maximum je najvyššia poloha. Tým, že je to pákové polohovanie, opierku už vyššie nezdvihneš.