Ľahký kočík s vyššou nosnosťou + do polohy ležmo. Baby Jogger?

Zodpovedané
14. júl 2020

Zdravím,

vedeli by ste mi prosím poradiť?

Hľadám ľahší, spratný kočík - športový alebo golfový s vyššou nosnosťou (aspoň 20 kg), aj s úplným ľahom a polohovateľnou opierkou na nohy, priestranným košíkom na nákup, okienkom - a vhodný aj do terénu. Cca do 250€? Máme doma dlháňa - 81cm a 11 kg, a to má len 11 mesiacov, tak niečo, čo využijem dlhšie a pri cestovaní nebudem fučať pri nakladaní kočíka. Momentálne máme Roan Emma a je to ťažký kočík.

Zvažovala som Baby Jogger Mini Zip - z bazáru, Britax, Cybex? Alebo iná dobrá značka?

Ďakujem

Ahoj,

Baby Jogger City Mini Zip je jednoznačne skvelá a kvalitná, praktická a jazdne príjemná voľba, ktorá splní aj tú nosnosť. ALE - košík nie je akurát obrovský a kolieska takisto nie. Nič z toho nie je na škodu - chceš ľahký kočík, ako píšeš a taký by mal byť logicky aj menší. Takže veci ako košík či kolesá budú zmenšené najskôr.
Ak terénom myslíš len bežné nerovnosti a trávu, ihrisko, klasiku - kľudne ho vezmi. Za mňa je to skvelý a u mamičiek veľmi obľúbený kočík. Ale ak myslíš terén terén, tam potom skôr nie.

Baby Jogger City Mini Zip

Pri teréne by som riešila jeho o trošku väčšieho brata Baby Jogger City Mini GT2, ktorý je však už o dosť drahší. Ale priestoru je tam na rozdávanie, nosnosť obrovská, skladnosť rýchla a praktická, tie tri kolesá, aj keď nie priveľké, prejdú fakt všade. Len či ho ako novinku na bazáriku nájdeš do 250 ti fakt neviem sľúbiť. To jedine jednotkovú Baby Jogger City Mini GT, ale ten nemá polohovanie nôh - no to sa dá dorobiť/došiť.

Baby Jogger City Mini GT2

Baby Jogger City Mini GT

Mimo toho by som potom pozerala už iba na Cybex Eezy S+2 to je malý, ale schopný športový kočík čo prejde všeličím.

Cybex Eezy S+²

Britax-y mi prídu pritvrdé alebo priveľké.

Britax Go Next

Britax Affinity

Britax Smile III

Britax Go Big2

Britax Go Big

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Britax B-Agile 4

Britax B-Agile M

Britax B-Motion 3

Britax B-Motion 3 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli