Ľahký korýtkový športový kočík s dobrým košíkom a odpružením

Zodpovedané
14. jún 2019

Ahoj,

prosím ťa, poradila by si mi nejaký ľahší športový kočík s parametrami:

  • otočná sedačka
  • korýtkove sedenie
  • odpružený, aby zvládol rozbité chodníky
  • nákupný košík dobrých rozmerov

Na cene nezáleží.

Ďakujem veľmi pekne

Ahoj,

taký ozaj pevný, odpružený a kvalitný by bol Emmaljunga NXT60. Nie je najťažší - váha 11,6 je na jeho typ veľmi fajn, ale teda nie je to najľahší. Každopádne jedna z tých lepších volieb.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Zo známych ľahších korýtok s odpružením musím spomenúť aj Bugaboo Cameleon. No ten nie je tak skladný a menšie predné kolesá sú jednoznačne mestské. Odpruženejším a aj terénnejším by bol novší Fox - stále je to ľahký kočík.

Bugaboo Cameleon 3 Plus

Bugaboo Fox

Fajn model, len žiaľ nie moc odpružený - inak ozaj funkčný, by bol Cybex Balios M alebo GB Beli 4. Tu by som spomenula aj Mamas&Papas Sola City.

Cybex Balios M

GB Beli 4

Mamas&Papas Sola City

Zaujímavou, ale tiež skôr menej než viac pružiacou novinkou je aj Peg-Pérego Ypsi - a prekvapuje aj ozaj príjemnou váhou cca 10 kg.

Peg-Pérego Ypsi

Jednou z top volieb by bol aj Babystyle Hybrid, no dostupný je len v UK (ak by si tam niekoho mala, alebo si trúfla objednať).

Babystyle Hybrid

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli