Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Babystyle Hybrid

Predaj ukončený 2019

Popis

Babystyle Hybrid je variabilný kočík originálneho dizajnu. Konštrukcia kočíka je špecifická jedinečným spôsobom obmieňania zadnej nápravy. Každá náprava je určená pre iný typ využitia. Základná City je užšia s menšími kolesami. Využiješ ju pri manévrovaní menej náročnými mestskými povrchmi. Edge má väčšie zadné kolesá a je o niečo širšia, takže ani zhoršený terén neohrozí stabilitu kočíka. Ak k dieťatku pribudne súrodenec, alebo hľadáš praktické riešenie pre dvojičky, predĺžená náprava Tandem ti umožní vytvoriť z Hybridu súrodenecký tandem. Na nástavec pri kolesách jednoducho pripojíš druhé plnohodnotné sedadlo, vaničku alebo autosedačku. Dvojicu nadstávb môžeš ľubovoľne skombinovať.

Korýtkové sedenie je priestranné aj pre väčšie dieťa. Pomocou adaptéru ho vieš zvýšiť a mať tak dieťatko bližšie k sebe. Otočiť ho môžeš v smere i v protismere jazdy. Nakloniť sa dá až do ľahu. Pridanou hodnotou sedadla je zjednodušené nastavovanie dĺžky spôsobom typickým skôr pre autosedačky.

Kočík dostať obvykle v športovej verzii s dokúpiteľnými nadstavbami a nápravami podľa výberu. V ponuke ho nájdeš aj v kombinácii. Praktickou je aj originálna taška, ktorá presne sedí do nákupného košíka. Môžeš ju tiež nechať otvorenú, čo zväčší odkladací priestor.

Parametre

Značka
Babystyle
Typ
športový, dvojkombinácia, trojkombinácia, súrodenecký (tandem)
Hmotnosť (v kg)
7,8
Rozmery v rozloženom stave (vך×d cm)
111 × 55–60 × 76–97
Rozmery v zloženom stave (vך×d v cm)
71 × 55–60 × 30
Pôvod značky
Veľká Británia
Maximálne zaťaženie sedadla (jedno dieťa - v kg)
15
Doporučený vek dieťaťa (v mesiacoch)
0 – 48
Otočné sedadlo
Korýtkové sedenie
Ďalšie parametre

Hodnotenia od mamičiek

Zatiaľ nikto nehodnotil tento kočík