Ľahký športový kočík využiteľný celoročne a čo najdlhšie (až do konca), do 300 eur

Zodpovedané
9. júl 2020

Dobrý deň,

chcela by som poradiť. Mam už jedného favorita, ale nechám si rada poradiť. Mám 13mesačné dieťa a hľadám kočík, ktorý by sme mali prakticky už do konca vozenia sa 😉. Cena by mala byť cca do 300€. Využiteľný celoročne, priestranný, jednoducho a rýchlo skladný, skôr do mesta. Uprednostňujem odpružené kolesá, ak by bolo možné nepremokavý materiál. Sedenie nemusí byt vôbec otočné, stačí v smere jazdy.

Ďakujem za každý tip 😘

Ahoj,

v tejto cene by som ja osobne pozerala najmä na Oyster Zero, ktorý mne osobne veľmi sadol ako váhou, tak priestorom pre dieťa, strieškou, aj rýchlym skladaním. Okrem toho má aj odpružené kolesá, aj keď nie veľké. Niektoré maminy, ktoré očakávajú super terénny výkon z nich nie sú až tak nadšené. Je to o tom, čo potrebuješ. Za mňa každopádne super.

Babystyle Oyster Zero

Okrem neho by som odporučila jednoznačne TFK Dot 2 - u nás menej videný, ale priestranný, schopný, kompaktný a extra kvalitný športovo-golfový kočík, ktorý zoženieš do 300 eur.

TFK Dot 2

Mne osobne príde ako super nápad aj Cybex Eezy S+2, čo je ozaj malý kočík, ale s väčšími kolesami a dostatočným priestorom. Niečo, čo ja osobne by som na druhú polovicu kočíkovacieho obdobia (v meste) ocenila aj pre naozaj minimalistickú veľkosť.

Cybex Eezy S+²

Z týchto menších odporučím tiež úžasný Baby Jogger City Mini Zip - šikovný kočík s príjemnou jazdou už aj pod 300.

Baby Jogger City Mini Zip

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli