Letné bábo - každý terén. Aký kombinovaný kočík s korýtkovým sedením a veľkou vaničkou vybrať (aj bazárový)?

Zodpovedané
22. apr 2020

Dobrý deň.

V tých kočíkoch sa vôbec nevyznám. S manželom hľadáme kombinovaný kočík, ktorý zjazdí každý terén, a má ideálne bezúdržbové kolieska (ale nie je to priorita). Dôležitá pre nás je hlboká vanička, v ktorej bábo môže dlho ležkať, keďže sa narodí júl/august. Páči sa mi ten typ športového kočíka, kde bábo môže ergonomicky sedieť.

Našla som si na nete používaný kočík Silver Cross Surf Expedition, veľmi sa mi páči aj manzelovi, ale čítal, že má krátku vaničku ☹ Tak sme zase na začiatku.

Ďakujem.

Ahoj,

prvým, čo mi napadol by bol Emmaljunga NXT60 či Emmaljunga NXT90, ale tie nie vždy na bazári nájdeš. A sú to trochu drahé kočíky. Sú ale veľmi kvalitné, majú aj možnosť bezúdržbových kolies, plus vydržia aj viac detí a rôzne terény.

Emmaljunga NXT60 Ergo

Emmaljunga NXT90 Ergo

Bazárový kočík aj do zlého terénu a s ergonomickým - korýtkovým typom sedenia, ktorý absolútne netreba zabudnúť pozrieť, je jednoznačne jeden z najlepšie hodnotených kočíkov vôbec Bugaboo Buffalo. Veľká vanička, super kolesá, kvalita, praktickosť - má asi všetko, len teda nie je najskladnejší.

Okrem neho určite pozri aj na Stokke Trailz, čo je tiež kočík aj do terénu, aj s veľkou vaničkou (aj keď teda kolesá sú nafukovacie).

Stokke Trailz Terrain

Spomeniem potom ešte aj Gesslein FX4 Life, ale aj nadčasovú štýlovku Hartan Sky GTX. Oba so super výdržou aj vaničkami.

Gesslein FX4 Life

Hartan Sky GTX

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli