Má Kunert Lazzio priestrannú vaničku?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

rada by som si prečítala Tvoj názor na dvojkombináciu kočíka Kunert Lazzio.

Hľadáme kočík, ktorý bude mať priestrannú vaničku. Chcem, aby sa športová časť mohla využívať aspoň do 3 rokov.

Splní Kunert Lazzio moje požiadavky?

Dá na tento kočík nasadiť vajíčko značky Cybex Cloud Z i-size?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobné otázky som v poradni nedávno odpovedala, tak Ti ich sem pripnem:

POZOR pretože adaptéry pre nasadenie autosedačky, nebývajú súčasťou základnej výbavy kočíka. Je potrebné si ich dokúpiť zvlášť. To býva oriešok, nie sú až také dostupné.

Nasadíš na ne autosedačky známych značiek, medzi nimi aj tebou spomínané vajíčko Cybex.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally