Má väčšiu hlbokú vaničku Zopa Move Cross 2022 alebo Venicci Tinum Upline?

Zodpovedané
16. nov 2022

Ahoj,

hľadám dvojkombináciu s veľkou hlbokou časťou.

Páči sa mi Zopa Move Cross 2022 a Venicci Tinum Upline.

Ktorý je vhodnejší?

Ďakujem

Ahoj,

porovnať, ktorý kočík by bol pre Teba vhodnejší bez zadania základných kritérií je nemožné. Potrebujem vedieť minimálne Tvoju výšku a terén.

Zopa Move Cross má vnútorný rozmer hlbokej vaničky 75 × 32 cm. Venicci Tinum Upline má vnútorný rozmer hlbokej vaničky 75 x 32 cm, takže sú priestorovo totožné.

Novinka v podobe Venicci Tinum Upline je vylepšenou verziou modelu Venicci Tinum 2.0. Má naviac pamäťové tlačidlá, ktoré umožňujú odpojiť hlbokú vaničku a sedadlo športovej časti jednou rukou. Má aj nastaviteľné dvojité odpruženie, gélom plnené kolesá a magnetický 5-bodový bezpečnostný pás. Skladanie je rýchle a jednoduché jednou rukou a má a popruh na prenášanie.

Tinum 2 a Upline sú konštrukčne podobné modelu Nea. Odpruženie a kolesá majú skoro rovnaké. Akurát majú jedno mínus - výška ich teleskopicky nastaviteľných rodičovských madiel je maximálne 107 cm. Nie som si istá, či to bude pre Vás dostačujúca výška. Tento kočík skôr odporúčam rodičom strednej výšky. Je však pravdou, že vie sadnúť aj vyšším rodičom.

Taktiež nová Zopa Move Cross je kočík, ktorý v poradni často odporúčam. Má nenafukovacie pneumatiky plnené penou s dvojitým odpružením, ktoré je vhodné aj na nerovnejší terén dediny. Má teleskopickú rukoväť, ktorú nastavíš vo výške od 97 do 109 cm. Je to jednoduchší cenovo dostupný kočík pre nenáročných rodičov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally