Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám vymeniť korýtkový kočík za klasický ľah?

Zodpovedané
19. sep 2021

Ahoj,

pre bábätko sme kúpili Easywalker Harvey2, pretože som ho v hodnoteniach našla ako výborný kočík a páčil sa mi. Netušila som, že čo je korýtkové sedenie a že existuje aj nejaké iné.

Náš drobec má teraz 4 mesiace a pomaly mu bude vanička malá.

Máme používať korýtkové sedenie, alebo mám kočík vymeniť za klasický ľah?

Poradíte mi športový nekorýtkový otočný kočík v oboch smeroch, ktorý bude dobrý aj na drobný terén, bez nafukovacích kolies s xxl dlhou strieškou?

Chcem, aby mal nápaditú farbu. Harvey2 máme coral green a rada by som sa vyhla šedej/čiernej.

Ďakujem

Ahoj,

neviem prečo si taká vydesená z korýtkového kočíka. Ubezpečujem ťa, že je to
úplne normálny a dokonca pre mnohých pohodlnejší ľah, lebo nôžky sú trošku vyložené. Korýtko sa nazýva aj “ergonomickým sedením”. Jediným problémom by mohlo byť, že ak bábätko radšej správa na brušku, tak by sa mu korýtko nemuselo páčiť.

Ak ale chceš aj napriek tomu kočík vymeniť, tak radím podobný model nekorýtkového typu Easywalker Rudey.

Easywalker Rudey

Easywalker Rudey je novinkou konca roka 2020, a zároveň pokračovaním mimoriadne špecifického EW Mosey+. Tento kočík je zameraný na praktickosť použitia, ktorú prináša jeho vcelku nízka váha, ako aj relatívne kompaktné skladanie aj spolu s nasadeným sedadlom.

Sedák sa okrem skladania v polohici môže pochváliť aj dlhou ložnou plochou, vysokou váhovou kapacitou až 22 kg, výškovo nastaviteľnou strieškou, ktorá aj napriek ne-XL rozmerom dokáže chrániť plnohodnotne priblížením sa k dieťatku, a samozrejmosťou je aj polohovanie do úplného ľahu. Opierka nôh umožňuje jej predĺženie pre nôžky staršieho dieťatka. Aj vanička je luxusná - tak ako sedák vyrobená z udržateľných materiálov, plus vybavená antirefluxným matracom a bio-bavlneným vnútrom.

Nielen v meste oceníš pevnú konštrukciu s odpružením a teleskopickou rukoväťou, ako aj XXL nákupným košíkom. Gumovým kolesám nehrozí defekt. Aj k Rudey-mu, poodbne ako iným novinkám rodiny Easywalker, možno pripojiť rozličné moderné doplnky ako volant na detské madlo, LED svetlo, držiak na nápoj či telefón, prípade originálny súrodenecký stupienok. V balení je ale dodávaná iba pláštenka - zvyšok sa dokupuje osobitne.

Držím palce. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj login, aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie.😉


Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally