MamaKiddies IRun verzus Hauck Runner 2. Ktorý z nich je kvalitnejší?

Zodpovedané
22. máj 2022

Ahoj,

chcela by som sa opýtať na Tvoje odporúčania ohľadom týchto dvoch modelov. Páči sa mi
MamaKiddies IRun dôvodu výbavy oproti Hauck Runner 2, ale trošku ma odrádza nosnosť kočíka.

Ktorý by si odporučila?

Syn má teraz 7,5 mesiaca a skoro 10 kg. Kočík chcem kvôli terénu, ani nie tak na behanie a pod. Hauck ma odrádza najviac krátkou strieškou.

Ktorý z nich je kvalitnejší, pohodlnejší pevnejší?

Ďakujem

Ahoj,

MamaKiddies iRun má naozaj len 15 kg nosnosť, čo v Tvojom prípade nemusí do budúcnosti stačiť. Inak si sú kočíky dosť podobné kvalitou a spracovaním. Ich nižšia cena je na nich poznať. Ak nie si náročná, tak budú dostačujúce 🙂. Obidvom chýba odpruženie, ale vďaka väčším nafukovacím kolesám zvládnu aj terén.

Ja by som išla určite do Hauck Runner 2 aj z dôvodu vyššej nosnosti. Plus má väčšie aj celkové rozmery sedenia, takže vydrží dlhšie. Strieška je krátka, ale to sa dá vyriešiť ušitím predlžovacej na mieru. To mi príde ako fajn riešenie. Navyše si môžeš farebne zladiť aj podložku a ďalšie príslušenstvo.

Držím palce vo výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia