Mamas&Papas Ocarro vs. Maxi-Cosi Adorra 2. Aký športový kočík vybrať, aby nehrkal?

Zodpovedané
8. feb 2021

Dobry den,

potrebovala by som poradit s vyberom sportoveho kocika pre 6-mesacnu dcerku... uvazujem nad Mamas&Papas Ocarro a Maxi-Cosi Adorra 2... Ktory z nich je lepsi? Potrebujem hlavne, aby nehrkal na nerovnej ceste.

Dakujem

Ahoj,

tu by som asi vybrala skôr Mamas and Papas Ocarro.

Mamas&Papas Ocarro

Ako podstatne luxusnejší model je pevnejší (aj keď aj o trochu ťažší) a teda nemyslím si, že by hrkal. Samozrejme, čím mäkší, odpruženejší a zároveň pevnejší v spojoch kočík je, tým menej robí zvuk, to je jasné (takže napríklad Britax Go Big by ti hrkal určite menej).

Britax Go Big

Maxi-Cosi Adorra - a to aj v dvojkovej verzii Maxi-Cosi Adorra², ktorá až tak odlišná zasa nie je, je to viac menej o poťahoch je žiaľ skôr hlučnejší kočík. Myslím si, že si u Maxi-Cosi mali dať viac záležať na spojoch/plastoch, to je celé. Čo sa týka pohodlia pre dieťatko, to vystihli, ale komfort tichej jazdy asi radšej hľadaj inde - predné kolesá na nerovnostiach je skôr počuť.

Maxi-Cosi Adorra

Maxi-Cosi Adorra²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli