Maxi-Cosi Elea a vanička Peg-Pérego - spojím Maxi-Cosi podvozok s PP hlbokou vaničkou?

Zodpovedané
2. jan 2020

Ahoj,
mam vanicku od Peg-Perega a uvazujem si zaobstarat Maxi-Cosi Elea (pripadne Maxi-Cosi Loola = Bebe Confort Loola) ako podvozok. Podvozok Peg Perego som vylucila, lebo musim do auta napchat dva kociky a Peg Perego mi zaberie cely kufor. Tak by som vyuzila aspon vanicku.

Nasla som adaptery Peg-Perego na Maxi-Cosi, ale popis je velmi matuci, nie je jasne, ktory je podvozok a ktory je pripajana cast. Maxi-Cosi je vlastne Bebe Confort a cez neho uz adapter vobec nie je mozne najst.

Dakujem za radu.

Ahoj,

asi ťa nepoteším, ale na Maxi-Cosi podvozok - je jedno, ktorý model - vaničku značky Peg-Pérego nijakým spôsobom nenaklikneš.

Naopak, staršie vaničky MC, resp. a tie vaničky (plus autosedačky) s rovnakými koncovkami (t.j. autosedačkovými) je možné, s adaptérom, pripojiť na Peg-Pérego podvozky - na to slúži adaptér. Ale adaptére na podvozok Maxi-Cosi, ktorý by mal úchyt Peg-Pérego nadstávb, nezoženieš.

Ak veľmi chceš využívať svoju Peg-Pérego vaničku, budeš si tak musieť zaobstarať podvozok Peg-Pérego - či už nový, ale skúsiť na to krátke obdobie vydržať s bazárovým kusom (ale to ten problém skladnosti žiaľ nevyrieši.

Ak naopak vieš, že chceš Maxi-Cosi Elea, budeš tam musieť doplniť vaničku od Maxi-Cosi/ Bébé Confort/ Quinny, alebo do športiaku využiť hniezdo a používať priamo od narodenia ten (a svoju PP vaničku tak môžeš posunúť).

Maxi-Cosi Elea

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli