Moon N° ONE 2021 alebo Moon RESEA S 2021? Je No. One plytký versus ReSea má striešku so sieťkou..? Aký kombi kočík vybrať?

Zodpovedané
19. nov 2020

Dobrý deň,

neviem sa rozhodnúť či je lepšia volba Moon N° ONE 2021 alebo Moon RESEA S 2021. Kočík budeme používať prevažne v meste. Moon ONE sa mi veľmi páči, len mi príde plytký a neviem, ako sa tam vojde fusak - a zase pri RESEA vidím nevýhodu, že v športovom po predlžení striešky je to okienko na vetranie stále odokryté. Bábätko čakáme v marci. Ešte som uvažovala nad Cybex Balios S Lux.

Ďakujem

Ahoj,

Moon No. One je novinkou - jeho najväčšiu výhodou okrem samozrejme vynoveného dizajnu, vidím najmä v tom, že je z Moon kočíkov najľahší a najkompaktnejší. Môže byť, že aj plytší, ale to skôr čo sa vaničky týka - sedák mi príde podobný a určite nie vyslovene plytký. Každopádne oba modely využiješ tak max. do 2 rokov dieťatka a potom prejdeš na niečo priestrannejšie neotočné.

Moon No. One

ReSea S je cool najmä pre to, že je pevnejší a zvládne aj trošku viac terénu.

Moon ReSea S

Každopádne ako malý mestský kočík mi No. One príde super. Ako taký stredný ale kompaktný je ReSea super. Je overenejší. Je to na tebe, čo preferuješ, ale zasa taký veľký rozdiel to nebude.

Cybex Balios S je tiež absolútne porovnateľný kočík a super je na ňom strieška. K nevýhodám zasa patria slabšie predné kolesá a celkovo konštrukcia. Je to teda najmä o preferenciách, potrebe napr. novinky, alebo napr. orientácia na cenu.

Cybex Balios S

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli