Moon Resea S alebo Britax Romer Smile 3? Aký ľahko ovládateľný kombinovaný kočík na dedinu a poľnú cestu?

Zodpovedané
29. sep 2020

Dobrý deň,

potrebujem poradiť s výberom kočíka, ktorý by bol vhodný aj na dedinu a poľnú cestu. Páči sa mi kočík Britax Smile III a Moon Resea S. Ktorý je vhodnejší? Chcem ľahko ovládateľný kočík. Skladnosť nie je až tak doležitá.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

tu je to podľa mňa veľmi jednoznačné. Moon ReSea S je menší, kompaktný a najmä mestský model, a preto ako kočík na dedinu a poľnú cestu pravidelne je to za mňa nie. Občasne to dá, ale ako životný štýl mi to nesedí.

Moon ReSea S

Britax Smile III pre väčšie kolesá a o dosť robustnejšiu (aj keď aj neskladnejšiu) konštrukciu je určite vhodnejší. Je skoro neporovnateľne schopnejší na takom teréne oproti mestskému Moon-u.

Britax Smile III

AJ keď, ak ti ide o ľahké ovládanie Britax Go Big je lepšia voľba. Krááásne pruží a ovláda sa pomaly jednou rukou. Takže ja by som s takýmito požiadavkami a terénom uprednostnila funkčnosť pred dizajom. Môj výber, ak by skladnosť až tak nezavážila, by preto bol jasný Go Big.

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli