Moon Resea S verzus Maxi-Cosi Adorra². Ktorý kočík má viac vychytávok a je praktickejší?

Zodpovedané
28. jún 2022

Ahoj,

o mesiac čakám bábätko a neviem sa rozhodnúť medz Moon Resea S a Maxi-Cosi Adorra² s vaničkou Oria.

Mám iba 160 cm, nechcem preto nič veľké. Bývam na dedine, ale chodievam aj často autom.

Ktorý z týchto dvoch kočíkov je praktickejší, skladnejší, kvalitnejší, menej hrkajúci, vhodný viac do snehu a terénu?

Ktorý má viac vychytávok a je pre mňa vhodnejší?

Ďakujem

Ahoj,

obidva sú kvalitné kočíky, ale ja osobne by som volila Moon Resea S z dôvodu priestrannejšej športovej sedačky, väčších kolies a aj lepšej skladnosti.

Maxi-Cosi Adorra² má síce praktické vychytávky ako je zapínanie pásov na magnet či odvetrávaná športová sedačka, ale najväčšou nevýhodou je kratšia chrbtová opierka, takže väčšie dieťa môže mať čoskoro hlavu v strieške. Navyše je to skôr mestský typ kočíka, do horšieho terénu nie je úplne vhodný.

Ak sa budeš pohybovať na prechádzkach v teréne a chceš čo najľahšie ovládanie, tak by som zvážila nafukovacie kolesá, teda model Moon Resea S Edition (2022) Tým, že čakáš letné bábätko, tak oceníš aj odvetrávanú vaničku s panoramatickým okienkom na prednej strane. To napomáha lepšej cirkulácii vzduchu a bábätko môže pri „pasení koníkov“ pozorovať okolie. Líšia sa aj dizajnovým prešitím na madlách a kvalitným, priedušným matracom značky Träumeland.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia