Moon Style nánožník - aký univerzálny bude pasovať? Sú na výber aj iné značky ako Pinkie?

Zodpovedané
14. máj 2020

Ahoj,

mam kociar Moon Style, kedze nema nanoznik a original asi ani nepredavaju, chcem sa opytat, ktory by najlepsie-najviac pasoval? Uvazujem nad Pinkie. Su aj ine znacky?

Dakujem.

Ahoj,

na Moon Style je určite fajn dať Pinkie. Je to pekná a cenovo dostupná možnosť, obľúbená najmä pre to, že pekne sedia na väčšine kočíkov.

Ak by si chcela aj inú možnosť na porovnanie, ja by som sa asi obzerala po EasyGrow. Dajú sa pekne posťahovať. Alebo potom po Pinkie dekách so sťahovaním, ktoré naozaj lepšie prispôsobíš a slúžia ako nánožník.

Moon Style

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli