Môžem prekročiť odporúčanú nosnosť športového kočíka Jané Crosswalk R?

Zodpovedané
13. dec 2023

Ahoj,

pokukujem po Jané Crosswalk R.

Oplatí sa mi kúpiť tento športový kočík, keď má dcérka už 14,5 kg?

Vraj je nosnosť 15 kg.

Môžem prekročiť odporúčanú nosnosť?

Ďakujem

Ahoj,

z hľadiska bezpečnosti určite neodporúčam prekračovať odporúčané nosnosti či už je to športové sedadlo alebo hlboká vanička na žiadnom kočíku!

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally