Môžem vziať kočík Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade do lietadla?

Zodpovedané
12. sep 2022

Ahoj,

mám kočík Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade Sport.

Môžem ho vziať do lietadla?

Ďakujem

Ahoj,

rozmery zloženého kočíka sú (v x š x d) 74 × 53 × 28 cm. Nie je to štandardný rozmer príručnej batožiny, ktorú si môžeš vziať na palubu lietadla. Je však potrebné si tieto rozmery overiť priamo u tej leteckej spoločnosti, ktorou budeš letieť.

Takže Tvoj kočík Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade Sport si na palubu vziať nemôžeš. Ale ako inú štandardnú batožinu, ktorá je podobná kufru určite áno.

Určite odporúčam kvalitne zabaliť, či už do prenosnej tašky a medzi kovové časti, kde by mohlo dôjsť k oškretiu vložiť kartón, miralón alebo bublinkovú fóliu. Proste niečo, čo zabráni odieraniu jednotlivých častí pri otrasoch v lietadle, či kým sa kočík ešte len dostane do batožinového priestoru lietadla.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally