Muuvo Quick 2, Zopa Move či Joie Versatrax? Aký kombinovaný kočík pre nízku maminu a májovča?

Zodpovedané
29. jan 2021

Ahoj.

Prosím o tvoj názor, ktorý z týchto kočíkov je podľa teba najlepší? Nízka mamička (162 cm), májové bábätko.

Ďakujem 😊

Ahoj,

vybrala si váhovo, skladnostne, typovo relatívne podobné kočíky, tak to je viac otázka na teba, čo z nich sa ti viac páči/pozdáva/na čo dávaš pri výbere kočíka dôraz.

Muuvo Quick 2.0 je fajn výškou opierky chrbta, gumovými kolesami, ako aj tým, že ho málokedy vidieť - nie je u nás takým častým. Materiály ale zodpovedajú lacnejšiemu kočíku a poľskej produkcii.

Muuvo Quick 2.0

Zopa Move je asi naj, čo sa výšky sedadla oproti tvojej výške týka, plus je cenovo asi najdostupnejší. Nevýhodou bude skôr kratšie sedadlo, kratšia strieška (najmä v ľahu, ale to je asi u všetkých tebou vymenovaných kočíkov) - takže využitie asi najmä na začiatku.

Zopa Move

Joie Versatrax je fajn ako priestorom, tak aj väčšími, mäkšími kolesami. Ale stále rátaj s “luxusom” zodpovedajúcim cene kočíka. Za mňa z uvedených asi naj pomer ceny a výkonu, ALE trochu vyšší, takže by som váhala medzi ním a pre teba konkrétne asi aj skôr tou Zopou.

Joie Versatrax

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli