Na aké značky kočíkov sa dá pomocou adaptéru pripojiť vajíčko Cybex Aton M?

Zodpovedané
20. jún 2022

Ahoj ,

potrebovala by som Tvoju radu.

Na aké značky kočíkov sa dá pomocou adaptéru pripojiť vajíčko Cybex Aton M?

Aj konkrétne druhy ak sa dá.

Ďakujem

Ahoj,

vajíčko Cybex Aton M pripojíš vďaka adaptérom takmer na akýkoľvek kočík (každá značka kočíkov má svoje vlastné adaptéry). Nie je v mojich silách tu všetky vypísať, keď ani neviem, aký typ kočíka hľadáš 🙂.

Budem rada, keď mi napíšeš znova a spíšeš mi všetky požiadavky na kočík – kam s ním budeš jazdiť, pre aké staré dieťa je a aj cenový rozpočet. Skrátka, čokoľvek Ťa napadne, čím viac informácií, tým lepšie! 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia