Na dedinu Valco Snap 4 alebo Petite&Mars Street?

Zodpovedané
1. feb 2019

Ahoj,

neviem sa rozhodnut medzi kocikomValco Snap 4 a Petite&Mars Street. Bývame na dedine a máme tu zlý terėn, ale veľa budeme skladať aj do auta. Ešte rozmýšľam nad Baby Jogger City Lite. Ktorý by si mi odporučila ?

Dakujem pekne za odpoveď.

Ahoj,

Valco Snap 4 je fajn skladným kočíkom (a tiež veľmi obľúbeným), ale pre nie úplne spevnenú a absolútne neodpruženú konštrukciu si nie som istá, či je akurát vhodnou voľbou na ťažší dedinský terén. Ak ho skutočne chceš, tak asi jedine vo verzii Sport s nafukovacími kolesami. Z týchto dvoch by však bol mojou voľbou skôr Petite&Mars Street, ku ktorému sa ti však určite zídu nafukovacie kolesá tiež.

Valco Baby Snap 4

Valco Baby Snap 4 Sport

Petite&Mars Street

Baby Jogger City Lite určite nie je voľbou na dedinské horšie povrchy. Malé, umelé kolesá a celkový kompaktný a mestský look by ti určite nevyhoveli.

Baby Jogger City Lite

Na rozdiel od toho Baby Jogger City Mini GT je výbornou a asi najlepšou voľbou so super kolesami a výborným ovládaním, pritom tiež kopou priestoru pre dieťa. Ak by ti chýbala polohovateľná opierka nôh, tá sa dá k nemu jednoducho dať došiť.

Baby Jogger City Mini GT

Zopár ďalších inšpirácií zahŕňa napríklad Coletto Joggy, Britax B-Motion Plus, Emmaljunga Scooter 4S či Espiro Sonic Air.

Coletto Joggy

Britax B-Motion 4 Plus

Emmaljunga Scooter 4S

Espiro Sonic Air

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli