Na ktorý kočík je možné upevniť vajíčko Cybex Aton 5?

Zodpovedané
30. mar 2022

Ahoj,

mám vajíčko Cybex Aton 5.

Na aké typy kočíkov pasujú adaptéry, ktorými sa dá toto vajíčko upevniť na konštrukciu?

Na ktorý konkrétny kočík dané vajíčko pasuje?

Ďakujem

Ahoj,

vajíčko Cybex Aton 5 ide uchytiť pomocou príslušných adaptérov skoro na akýkoľvek kočík. Každá značka kočíkov má svoje vlastné adaptéry. Nie je v mojich silách tu všetky vypísať, keď ani neviem aký typ kočíka hľadáš 🙂.

Budem rada, keď mi spíšeš všetky svoje požiadavky na kočík – napríklad kam s ním budeš jazdiť, pre aké staré dieťa je či akú máš predstavu o cene. Skrátka čokoľvek ťa napadne, čím viac informácií, tým lepšie.

Verím, že spoločne nájdeme ten najlepší kočík.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia